Ул'янов Ілля Анатолійович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар займається комплексною терапією захворювань ЛОР-органів у дорослих. Лікує інфекційні, бактеріальні та запальні патології. Видаляє сірчані пробки, сторонні предмети. Спеціалізується на лікуванні гаймориту, отиту, фарингіту, риніту.

Світалана
Фахівець дуже уважний і приємний як людина і як спеціаліст. Дуже компетентний в своїй справі, мені сподобався прийом. Будемо лікуватися і подивимося на результат. Безперечно буду рекомендувати його своїм друзям. Дякую за турботу!
Все добре. Уважний спеціаліст! Сподобалося все, докладно все пояснив, питань ніяких не залишив. Нам виписано лікування, Стан покращився у кращий бік. Від себе хочеться побажати лікарю наснаги та терпіння у такій не легкій роботі. Дякую!

• 1983 року закінчив Донецький медичний університет, за спеціальністю лікувальну справу.
  • У 1983-1984 pp. проходив інтернатуру на базі Міської лікарні м. Макіївка, отримав сертифікат лікаря зі спеціалізації «Отоларингологія».
  • 1988 року пройшов цикл зі спеціалізації «Отоларингологія» на базі Тбіліського інституту вдосконалення лікарів.
  • У 1991-1993 pp. - клінічна ординатура на базі Донецького державного медичного університету, на кафедрі «Отоларингологія», закінчив курс та отримав сертифікат лікаря за спеціальністю «Хвороби вуха, горла та носа»
  • Є членом Українського науково-медичного товариства отоларингологів. Регулярно відвідує конгреси Українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів та міжнародні симпозіуми, виставки у Києві. Брав участь у 6-й Міжнародній консенсусній конференції з назального поліпозу (Київ, 2010 р.). У 2013 році – дистанційний інтернет-семінар. Брав участь у міжнародному саміті у Мадриді (Іспанія, 2015 р.).
  • У 2009 році пройшов курс інформації та стажування «Функціональна ендоскопічна ринохірургія» Інститут отоларингології ім. професора О.І. Коломійченка АМН Україна у клініці отоларингології Головного військового клінічного шпиталю МО України. Видано сертифікат.
  • У 2019 році – курс інформації та стажування «Основи слухопротезування», Центр слухової реабілітації AURORA.

Лікар-отоларинголог надає послуги

• Аудіометрія;
  • пункція, дренування верхньощелепних пазух;
  • ендоскопічна поліпотомія;
  • лікування хропіння;
  • увулотомія;
  • вазотомія носових раковин (при хронічних ринітах, хропінні, гайморитах);
  • видалення доброякісних новоутворень носоглотки;
  • корекція вуздечки мови;
  • кріодеструкція мигдаликів, нижніх носових раковин, новоутворень ЛОР-органів (папіломи, кісти та інші доброякісні новоутворення);
  • кріозакалювання носоглотки при частих ГРВІ;
  • припікання лімфоїдних гранул задньої стінки горлянки;
  • радіохвильова точкова коагуляція гранул слизової оболонки глотки;
  • септопластика;
  • пункція верхньощелепної (гайморової) пазухи;
  • обколювання мигдаликів;
  • радіохвильова корекція судин при рецидивуючих носових кровотечах;
  • інтраконхеальне введення лікарських засобів;
  • меатотимпанальна ін'єкція;
  • резекція кісти піднебінної мигдалини;
  • ендоназальна ендоскопічна поліпоетмоідотомія;
  • розтин абсцесу, фурункула на обличчі, зовнішнього слухового проходу, носа;
  • катетеризація слухової труби (інстиляція);
  • рередація кісток спинки носа (при переломах);
  • парацентез барабанної перетинки;
  • ПХО рани лицевого черепа;
  • промивання порожнини носа по Проєтцю (зозуля);
  • розсічення синіх порожнини носа;
  • видалення стороннього тіла з гортаноглотки, носоглотки, носа та зовнішнього слухового проходу
  • ендоскопічне видалення хоанального поліпа;
  • промивання лакун мигдаликів;
  • тонзилектомія;
  • видалення атероми завушної області, мочки вуха;
  • підслизова резекція носової перегородки;
  • видалення вушних доважок;
  • відеоендоскопічне дослідження ЛОР-органів;v
  • продування слухової труби Політцером;
  • аденотомія;
  • гайморотомія;
  • діатермія (електрокаустика) судин, що кровоточать перегородки носа.