Турович Тетяна Яківна

Гінеколог, дитячий гінеколог
лікар вищої категорії
Доктор Турович Тетяна Яківна лікар вищої категорії фахівець в області гінекології, дитячий гінеколог. Надає послуги в консультуванні гінеколога, лікуванні кісти яєчника, лікуванні захворювань шийки матки, лікування ендометріозу, кольпоскопії, гістероскопії. Спеціаліст веде пацієнток від нуля і до останнього дня одужання. Головним кредом лікаря є довірче ставлення між гінекологом і жінкою.

Женя
Професіонал з великої літери! Була на прийомі зі своєю донькою. лікар уважно вислухала проблему, з якою ми пройшли, задала додаткові запитання. Та запевнила що все буде в порядку. Лікування допомогло. Спеціаліста рекомендую!
София
Дуже хороший лікар! Знаю її дуже давно, так що можу судити про її компетентність. Спеціаліст ввічлива, та доброзичлива. Дуже добре ставиться до дітей. Все детально пояснює та надає необхідні рекомендації. Дякую Вам за все! Рекомендую!
Наташа
Очень хороший доктор!!спасибо Вам за все!Рекомендую!!!

• 1996 р. — ДДМА "Педіатрія".

• 2001 р. — "Акушерство і гінекологія".
  • 2011 р. — Експерт з дитячої гінекології в Дніпропетровській області.