Ткаля Юлія Георгіївна

Гінеколог-онколог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні ендометріозу та патологій шийки матки. Виконує кольпоскопію та біопсію шийки матки. Проводить діагностичне вишкрібання слизової цервікального каналу та аспіраційну біопсію ендометрія для гістологічних досліджень. Є автором та співавтором 40 наукових робіт в Україні і за кордоном.

Sweet
Чудовий фахівець! Проходила у неї діагностичне обстеження. Все пройшло відмінно. лікар дуже відповідально ставиться до своєї справи. Після отримання результатів гістологічного дослідження, запевнила мене що все в порядку. Дякую!
Саша Саша
Була у Юлії Григорівни на кольпоскопії. Хочу сказати що цей лікар знає свою справу! Все пройшло дуже добре, я майже нічого не відчула, що свідчить про великий професіоналіз лікаря. Добре знати що про твоє здоров'я піклується такий лікар!

• Спеціалізація "Акушерство та гінекологія", "Онкогінекологія", "Онкологія".

• "Онкогінекологія".
  • "Гінекологічна ендокринологія".
  • "Симптоматична терапія злоякісних захворювань".
  • "Рак і вагітність".
  • Навчання з питань кольпоскопії, ендоскопічної хірургії та діагностики в гінекології.

• Член Української асоціації гінекологічних онкологів, Американського товариства клінічних онкологів (ASCO), Європейського союзу медичних онкологів (ESGO).

Додаткова інформація

• Автор і співавтор 40 наукових робіт в Україні та за кордоном, 3-х патентів на корисну модель, представлена до друку монографія "Патогенетичне обґрунтування гормонотерапії злоякісних пухлин яєчника".

Лікар гінеколог-онколог надає послуги

• кольпоскопія;
  • забір матеріалу з шийки матки для цитологічного і, при необхідності, имуноцитохимичного дослідження;
  • біопсія шийки матки під контролем кольпоскопа;
  • діагностичне вишкрібання слизової цервікального каналу;
  • аспіраційна біопсія ендометрію для гістологічних досліджень.