Ткач Оксана Анатоліївна

Хірург
Лікар займається лікуванням різних захворювань за допомогою хірургічних методів. Лікує апендицит, трофічні виразки, холецистит, всі види гриж, виразку шлунка, різні новоутворення (атероми, ліпоми, гігроми). Виконує лазерне або радіохвильове лікування бородавок, жировик, атером.

Николай
Лікар добре пояснив всю інформацію, провела консультацію на вищому рівні. Якісно обстежила, пояснила результати. Я дуже задоволений прийомом. До таких лікарів хочеться йти на прийом. Все пройшло на найвищому рівні. Рекомендую!
Ульяна
З лікарем була жива розмова. Спеціаліст пояснила всю інформацію на людській мові, дуже доступно і зрозуміло. Прокоментувала результати досліджень та відповіла на усі поставлені запитання. Однозначно, за необхідності, прийду повторно.

• Закінчила Одеський національний медичний університет.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург
Судинний хірург, хірург, флеболог