Тітіна Ірина Олегівна

Ендокринолог
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань щитовидної залози. Здійснює збір анамнезу, проводить огляд і пальпацію лімфатичних вузлів і щитовидної залози, направляє на УЗД або МРТ щитовидної залози. Лікує цукровий діабет, порушення метаболізму кальцію, аутоімунний тиреоїдит.

Павла
Були в перший раз, враження хороші. Призначила аналізи, а після і лікування. Плануємо поїхати на коригування після здачі повторних аналізів. Ми ще будемо звертатися. Зорієнтувалася в діагнозі відразу, толково все пояснювала. Дякую!
Maryna
Все було чудово, все добре. Всім задоволені. Ставлення лікаря, і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Фахівець добрий, уважний, все пояснив, призначив аналізи. Професіонал своєї справи. Неодмінно прийдемо ще! Дякую лікарю!

• 1993-1999 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність: лікувальна справа.
  • 1999-2000 рр. — інтернатура на базі Національного медичного університету за фахом: терапія.

• 2001 р. — атестація за фахом: ендокринологія.
  • 2015 р. — Пройшла переатестацію і підтвердила вищу кваліфікаційну категорію за фахом: ендокринологія.