Степаненко Руслан Миколайович

Хірург, уролог
лікар вищої категорії
Руслан Миколайович проводить такі операції: хірургічне лікування варикоцеле; хірургічне лікування гідроцеле; хірургічне лікування фімозу; грижессечіння з сітчастими експлантантами; хірургічне лікування жовчнокам'яної хвороби; апендектомія; хірургічне лікування відвислого живота; лапароскопічне лікування діафрагмальних гриж.

Tatianka
Лікар поставив вірний діагноз, плюс уважно поставився до моїх попередніх результатів (МРТ і іншим). Після детального вивчення знімків, та різноманітних довідок, лікар запропонував лікування. Яке приймаю і сьогодні, і почуваю себе добре.
Євген В
Руслан Миколайович хороший фахівець! Дуже уважно оглянув, приділив максимум часу на відповіді на запитання, які ми йому задавали. Запропонував декілька новітніх підходів до лікування моєї проблеми. Погодилися на одну із них. Рекомендую!
Татьяна Овсиенко
Отличный хиpуpг!

• 1985-1994 рр. — Дніпропетровська медична академія.

• 2016 р. — Курси підвищення кваліфікації: ПАЦ.

• Член Хірургічної асоціації м. Дніпро.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург
Судинний хірург, хірург, флеболог