Степаненко Людмила Анатоліївна

Отоларинголог
У компетенції лікаря лікування гострих респіраторних інфекцій верхніх дихальних шляхів, ураження слизової носа, глотки, запального процесу в піднебінних мигдалинах. Проводить ЛОР-маніпуляції.

Світлана
Хороший спеціаліст! Все швидко,якісно та доступно. Дуже сподобався лікар. Будемо рекомендувати, і самі звертатися в подальшому!

• 1997 р. — закінчила Одеський національний медичний університет, факультет «Лікувальна справа».
  • 1999 р. — інтернатура за спеціальністю «Отоларингологія» на базі Міської клінічної лікарні №11.

• 2006 р. — передатестаційний цикл «Отоларингологія», на базі Одеського національного медичного університету.
  • 2007 р. — курси тематичного удосконалення «Професійна патологія» на базі Одеського національного медичного університету.
  • 2009 р. — передатестаційний цикл «Оториноларингологія» на базі Одеського національного медичного університету.
  • 2014 р. — передатестаційний цикл «Оториноларингологія» на базі Одеського національного медичного університету.