Смірнова Олена Володимирівна

Акушер-гинеколог, гинеколог-эндокринолог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та терапією патології шийки матки. Консультує з питань планування сім'ї. Спеціалізується на комплексному лікуванні нетримання сечі та опущення статевих органів. Виконує встановлення або видалення внутрішньоматкової спіралі, припікання ерозії лазером.

Анастасия
Искала отзывы о процедуре МСГ (метросальпингография), именно в Св. Екатерине на Малиновского, но ничего не нашла, поэтому надеюсь, кому-то пригодится. Скажу сразу, что все прошло просто отлично! Я очень сильно переживала, тк процедура не из самых приятных. Но в руках опытных специалистов все прошло быстро и максимально безболезненно. Процедура проводилась под действием медикаментозного сна. Благодарю Елену Владимировну за бережное отношение и профессиональные действия, а также весь коллектив медсестёр и ребят - анастезиологов.

• 1988-1994 рр. — Одеський медичний університет.
  • 1994-1997 рр.— інтернатура зі спеціальності “Акушерство і гінекологія” на базі родбудинку №1 міста Одеси.

• 1997 р. — акушер-гінеколог в Об’єднанні “Родильний будинок №7”.
  • 2018 р. — лікар-гінеколог в центрі пластичної хірургії.
  • 2018 р. — лікар акушер-гінеколог Клініки Святої Катерини.

• Член асоціації акушерів-гінекологів, клімактологів України, співавтор наукових статей з гінекології.

Лікар-гінеколог надає послуги

• корекція дисгормональних порушень;
  • УЗ дослідження органів малого таза;
  • відеокольпоскопія;
  • аспіраційна біопсія порожнини матки;
  • радіохвильові методи лікування.

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• безпліддя;
  • патології шийки матки;
  • корекція дисгормональних порушень;
  • порушення менструального циклу;
  • клімакс і запальні захворювання органів малого таза.