Слічко Мар'яна Юріївна

УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на всіх видах УЗ-досліджень. Діагностує захворювань внутрішніх органів життєво важливих систем організму, включаючи ендокринну та сечовидільну. Надає послуги обстеження для пацієнтів різного віку, в тому числі новонароджених малюків. Також виконує УЗД м'яких тканин і молочних залоз.

Інна
Мар'яна Юріївна чудовий факівець і прекрасна жінка. В Єврокліниці сину 7 років зробили якісно УЗД черевної порожнини, допомогли пройти консультації в інших спеціалістів, щоб поставити чіткий діагноз. Дякуємо, Мар'яна Юріївна за Вашу працю, поради і моральну підтримку. Пока у нас є такі врачі , не страшно ростити дітей. Тому радимо всім Євроклінику!!!
Інна
Очень хороший диагност. Обследовала дочурку, совсем мелкую еще, быстро определила, что не так было, благодаря чему и здоровы, спасибо!
Марія Андріївна
Сличко Марьяна Юрьевна найкращій спеціаліст. Ми вдячні Вам за все. Більше б таких лікарів як ВИ.

• 1991 р. — Державний університет медицини і фармакології ім. Миколи Тестеміцану, спеціальність "педіатрія".
  • 1994 р. — Ужгородський державний університет, спеціальність «лікувальна справа».

• Український доплерівський клуб.