Лікарі діагности в Києві (метро Гідропарк)

Хороший специалист.. очень внимательный, деликатный.. тщательно проводит УЗИ диагностику.. подходит к проблеме комплексно .. Рекомендую!!
Ірина
Професійний лікар, сподобався підхід, тому сміливо рекомендую Дмитра Сергійовича як уважного, делікатного, чуйного гінеколога і спеціаліста узд. Була на прийомі декілька разів, завжди отримувала максимум інформації і рекомендацій щодо стану здоров'я. Приємно, легко спілкуватися, є відчуття, що лікар розуміє і приймає всі переживання, вміє підібрати слова, щоб заспокоїти та підбадьорити. Назначає лише необхідне обстеження та лікування. Щиро вдячна Дмитру Сергійовичу, буду звертатися за необхідністю.
Евгения
Была на приёме у доктора Ушакова, осталась довольна,
30 листопада '-1 г.
Была у доктора на узи, чтобы подтвердить беременность. Осталась довольна и благодарна. Внимательный, деликатный, приветливый, диагностику проводил максимально бережно и комфортно Беременность обнаружил - 4 недели. Только положительные отзывы, рекомендую.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, проводить УЗД діагностику органів малого таза. Веде консультативні прийоми пацієнток. Займається діагностикою запальних і інфекційних захворювань жіночих статевих органів. Проводить лікування ерозії шийки матки і профілактику захворювань, які передаються статевим шляхом. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265
УЗД-фахівець, педіатр
Спеціаліст займається діагностикою різних захворювань за допомогою ультразвукового устаткування, спеціалізується на педіатрії. Виконує УЗД органів малого таза і черевної порожнини. Лікує ГРВІ, патології дихальної та травної систем у дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8