Кушнаренко Наталія Володимирівна

Акушер-гінеколог
лікар першої категорії
Доктор Кушнаренко Наталія Володимирівна спеціалізується в області гінекології. Надає послуги з діагностики та лікування запальних захворювань жіночих репродуктивних органів, своєчасному виявленню та терапії доброякісних новоутворень, зокрема міоми матки, полікістозу яєчників. Виконує ультразвукові дослідження органів малого таза, молочних залоз, проводить процедуру кольпоскопії.

Лікар працює в клініках:
Київ наб. Дніпровська, 26 І м.Осокорки21м.Славутич123
Київ вул. Данила Щербаківського, 52 м. Нивки1811м.Сирець3012

Катерина
11 квітня '17р.
Я не сомневаюсь в компетентности доктора Кушнаренко. Очень деликатно выяснила причину моего визита и бережно провела гинекологический осмотр. Только после полного обследования поставила диагноз, продуманно подошла к схеме лечения и назначению препаратов. Все индивидуально. Мне очень понравился такой подход. О результатах говорить еще преждевременно, но положительная динамика уже есть.
Настя
05 квітня '17р.
Очень рада, что так неожиданно и своевременно нашла своего гинеколога. А то бы меня просто залечили. Точная диагностика, грамотные назначения, полная самоотдача своим пациентках - таких врачей сейчас не много. Я чувствую себя в надежных руках Наталии Владимировны. Знает, что делает и, самое главное, умеет.

• 2007 р. — Національний медичний університет імені А.А. Богомольця, за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2007-2010 рр. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціалізація – акушерство та гінекологія.

• 2011 р. — ТУ «З питань онкології на базі онкодиспансеру».
  • 2015 р. — Спеціалізація «Ультразвукова діагностика».
  • 2019 р. — Малоінвазивні та безопераційні методи в естетичній гінекології.
  • 2020 р. — Підвищення кваліфікації, стажування з УЗД.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• УЗД щитовидної залози;
  • введення/видалення ВМК;
  • поліпектомія шийки матки;
  • пайпель біопсія;
  • видалення кондилом, папілом зовнішніх статевих органів;
  • ведення пацієнтів із доброякісними утвореннями яєчників, матки, ендометрію (лейоміома, гіперплазія, поліпи, кісти яєчників, ендометріоз);
  • лікування патологій шийки матки (дисплазії, поліп шийки матки);
  • лікування захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • ведення пацієнтів із полікістозом яєчників;
  • ведення пацієнтів із менопаузальними розладами;
  • підготовка до вагітності.