Шамрай Юлия Григорьевна

Дерматовенеролог

Алена
К Юлии Григорьевна попала чисто случайно. Искала грамотного дерматолога. Назначенное лечение помогло сразу. При возникновении дискомфорта, сразу иду к ней на прием. Еще ни разу не было инцидентов, а это означает, что Юлия – грамотный специалист.
Рекомендую врача. Вылечен грибок всех ногтей на ногах у меня ( более 20 лет не поддавался лечению. Наследственность) У мужа, вылечены ногти на руках и у дочери 18 лет, заболел один ноготь на руке. С помощью правильного лечения, здоровый ноготь вырос очень быстро. Спасибо врачу.
Кристина
Удаляла, у Юлії Григорівни родимки, дуже гарний спеціаліст, і робить не болючі уколи.

• 2013 р. — Національний Медичний Університет імені О.О. Богомольця за фахом "лікувальна справа".

• курси підвищення кваліфікації за фахом "Онкодерматология";
  • 2013 р. — II Міжнародному Медичному Конгресі "Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України";
  • 2013 р. — науково-практична конференція "Досягнення молодих вчених дерматовенерологів";
  • 2014 р. — III Міжнародному Медичному Конгресі "Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України";
  • 2015 р. — науково-практична конференція "Київські дерматологічні дні" "Фундаментальні аспекти загальної дерматології";
  • 2016 р. — науково-практична конференція у рамках "Київські дерматологічні дні".