Семешко Ольга Володимирівна

Гінеколог-ендокринолог, акушер – гінеколог, гінеколог – естетист
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на естетичній гінекології, лікування гормональних порушень, які пов'язані з гінекологічними захворювань. Проводить кольпоскопію, виконує контурну інтимну пластику і конизацию шийки матки, видаляє кондиломи. В роботі використовує сучасні методики.

Иванова
Лікар дуже уважна. Професійно підійшла до моєї проблеми, відповіла на всі мої запитання. Оглянула, взяли аналіз. Я отримала вичерпні рекомендації. Наступного разу буду звертатися до цього фахівця. Спеціаліста рекомендую усім!
Yana
Можу сказати що лікар, хороший фахівець. Мені дуже сподобалося її відношення до роботи. Все чітко, злагоджено, та максимум відповідально. Саме таким має бути справжній лікар. Я надалі планую до неї звертатися. І рекомендувати її теж.

• 2015 р. — Лікувальна справа Харківського національного медичного університету.
  • 2018 р. — Інтернатура за спеціальністю: акушерство та гінекологія. Обласний перинатальний центр, м. Рівне.

• ТУ "Базовий курс гістероскопії" на базі ТДМУ ім. І Я. Горбачевського, ПНД післядипломної освіти
  • ТУ "Перинатальна охорона плода" на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • ТУ «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології у хірургії та гінекології» на базі ТДМУ ім. І Я. Горбачевського, ННІ післядипломної освіти.
  • Курс навчання «WATERBIRTH EDUCATION» Американський коледж медичних наук, онлайн тренінг з Barbara Harper.
  • Курс навчання “Естетична гінекологія. Ін'єкційні методики», Єгор Колодченко. Асоціація естетичної гінекології та лазерної медицини.
  • Курс навчання «Кольпоскопія у діагностиці норми та патології шийки матки», м. Львів, Школа кольпоскопії Наталі Лігірди.
  • Курс навчання "Вагінопластика за допомогою ниток VAGINAL NARROWER" PROMOITALIA MEDICAL AESTHETICS.
  • Курс навчання “ВАГІНАЛЬНА BEAUTY-КОНЦЕПЦІЯ У ПРАКТИЦІ ЛІКАРА: від теорії до глибинної практики”, м. Київ.
  • Курс навчання за інноваційними технологіями безін'єкційного ремоделювання дерми PRX-T33 lady, тренера лікаря Марія Сергєєва.
  • Сертифікат PRX-T33 lady: інтимний пілінг».
  • Онлайн тренінг «Тіло: ось зради до кохання» Наталія Холоденко та Юрій Журавський.
  • Міжнародна конференція International workshop MEET THE EXPERTS IN CLINICAL OBSTETRICS prof. Jacky Nizard EBCOG President, м. Київ.
  • Міжнародна конференція "Trust, Intimacy and Love-The Chemistry of Connection" Midwifery today's, Гельсінкі, Фінляндія.
  • Семінар «Баланс емоцій» Сhristian Henrichs, Master Course Trainer, World Association of Positive and Transcultural Psychoterapy.
  • Семінар «Народись у коханні: професійні аспекти», семінар лікаря Мішеля Одена, м. Львів.
  • Семінар "Vagina, Servix, Uterus", м. Київ.
  • Семінар «Чоловік у житті жінки. Погляд гінеколога» м. Київ.
  • Семінар "Репродуктивне здоров'я жінки 40+".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • Член Асоціації естетичної гінекології та андрології.

Лікар надає послуги

• Інтимна біоревіталізація
  • Інтимний плазмоліфтинг
  • Інтимна ботулінотерапія
  • Інтимний відбілюючий пілінг
  • Видалення папілом в інтимній зоні