Семенюк Ольга Іванівна

Терапевт
Лікар Семенюк Ольга Іванівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну, лікувальну допомогу пацієнтам із захворюваннями респіраторної, серцевої і судинної системи, травного тракту, сечовивідної системи. Доктор займається лікуванням вегетосудинної дистонії, ішемії серця, кардіоміопатій, бронхіту, пневмоній, захворювань горла. Спеціалізується на терапії гельмінотозов, гастриту, пієлонефриту і гломеруноленіфріта.

Вячеслав
В этом медцентре Семенюк мой любимый и самый уважаемый доктор. Ольга Ивановна для меня образец высокой компетентности и порядочности. Несколько раз обращался к ней – всегда получал грамотную и эффективную помощь.
Борисович
Доктор мне понравилась. Обратился с болью в горле, не мог говорить. Назначила мне лечение, сейчас чувствую себя гораздо лучше
Антон
Хороший врач, понятно объясняет. Все рекомендации я запомнил быстро и до сих пор придерживаюсь их. Ольга Ивановна располагает к себе.
Валерий
Рад, что обратился к этому терапевту. Получил профессиональную помощь.

Лікар-терапевт надає послуги

• консультація;
  • прийом;
  • огляд;
  • медикаментозна терапія.

Лікар-терапевт займається лікуванням захворювань

• ГРВІ, ГРЗ;
  • бронхіт, запалення легенів;
  • ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія та ін. захворювання серця;
  • аритмія;
  • виразка;