Савченко Катерина Анатоліївна

Дерматолог, косметолог
Лікар-дерматолог, косметолог, займається діагностикою та лікуванням екземи, псоріазу, розацеа, грибкових уражень шкіри і нігтів, видаляє доброякісні новоутворення (родимки, бородавки) радіохвильовим методом. Катерина Анатоліївна спеціалізується на доглядових процедурах, чистках і пілінгу обличча.

Анастасия
12 квітня '19р.
Была на приеме у Екатерины Анатолиевны в ноябре 2018 года. Беспокоило непонятное образование на шее. Во время консультации без сомнений был выставлен диагноз и рекомендовано удаление. Процедура практически безболезненная, специальной подготовки не требовало. А, благодаря профессиональности доктора, всё зажило быстро и без осложнений! Хочу сказать спасибо за её работу и буду рекомендовать Екатерину Анатолиевну близким и родственникам!

• 2016 р. — ГУ "ДМА МОЗ України". Лікувальна справа;
  • 2018 р. — інтернатура на базі ОКВД. Дерматовенерологія.

• 2017 р. — учасник науково-практичної конференції "12-і Київські дерматологічні дні";
  • 2018 р. — учасник науково-практичної конференції "13-і Київські дерматологічні дні";
  • 2018 р. — учасник курсу "Акне : сучасний підхід до діагностики, терапії, реабілітації".