Самборська Олена Іванівна

Отоларинголог
Лікар першої категорії
Лікар-отоларинголог з 32-річним досвідом роботи, спеціаліст першої категорії. Проконсультуватися з Самборською Оленою Івановою можна при появі таких симптомів, як погіршення слуху, утруднене носове дихання, виділення слизового, гнійного характеру з носових ходів, біль у вусі, навколоносовій зоні, горлі, утруднене ковтання, виділення з вуха. Крім того, доктор надає допомогу при попаданні чужорідного тіла в ЛОР-органів. Звернутися долікаря можна при наявності набряку, почервоніння слизової горла, збільшення мигдаликів, появі дрібних зерен на їх поверхні, осиплості, гнусавости голосу, погіршенні нюху, відчуття смаку їжі. Спеціаліст надає допомогу в лікуванні як гострих інфекційно-запальних захворювань, так і хронічних, попереджаючи загострення останніх шляхом своєчасного проведення профілактики.
Лікар працює в клініках:
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)

Ярослава
Лікарка дуже ввічлива та уважна, до дитини відразу знайшла підхід, тому прийом пройшов на диво без сліз та страху) Призначене лікування було ефективним, окрім того, лікар дуже детально розписала рекомендації — дотримуємось їх і все в порядку. Щиро дякую за надану допомогу і можу рекомендувати Олену Іванівну як чудового лікаря.
Ростислав
Гайморит – неприятность, которая меня долго мучила и от которой мне удалось избавиться благодаря Елене Ивановне. Я как-то сразу почувствовал, что этот врач мне поможет. Спасибо за дышащий нос!
Інна В.
Олена Іванівна викликає велику довіру як спеціаліст. Такій людині можна довірити своє здоров'я.
Саша
Внимательный врач, для которого действительно важен результат лечения пациента. Считаю, мне повезло, что я попал к ней.
Опытный специалист, осмотр прошел на высшем уровне!!! Спасибо большое!!!

Освіти

• 1985 р. — Північний державний медичний університет, факультет педіатрії, м. Архангельськ, Росія.
  • 1994 р. — спеціалізація «Отоларингологія» в Національній медичній академії вищої освіти імені П.Л. Шупики, Київ.

• 2011 р. — Доустановний цикл у Національній медичній академії вищої освіти імені П.Л. Шупика, Київ.

Лікар-отоларинголог надає послуги:

• консультативний прийом;
  • риноскопія, ларингоскопія, отоскопія;
  • видалення чужорідних тіл з ЛОР-органів;
  • промивання колоносових пазух, лакун піднебінних мигдалин;
  • лікування інфекційно-запальної патології вуха, носоглотки, носових та колоносових порожнин.

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань:

• отит;
  • травматичні ушкодження;
  • фарингіт;
  • лабіринтит;
  • ларингіт;
  • аденоїдит;
  • тонзиліт;
  • інфекційно-запальне ураження колоносових пазух (гайморит, фронтит);
  • вазомоторний, інфекційний, алергічний риніт;
  • поліпи носових проходів.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Отоларинголог (дорослий і дитячий), Сурдолог, Слухопротезист
Отоларинголог, фоніатр, отохірурги, пластичний хірург