Процюк Ольга Вікторівна

Ендокринолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Асистент кафедри сімейної медицини та АПП НМАПО ім П.Л. Шупика
Здійснює консультації, сучасну діагностику та лікування захворювань ендокринної системи. Проводить профілактику ендокринних захворювань. Консультує з проблем безпліддя. Проводить амбулаторний прийом вагітних жінок з ендокринною патологією.

Богдана
Надзвичайно хороший лікар! Уже тривалий час консультуюся лише у неї, адже знаю що це висококваліфікований фахівець. Рекомендую усім знайомим та друзям!

• У 2001 році закінчила з відзнакою Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця.
  • 2002 р. Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, лікар-фахівець за фахом терапія.
  • 2003 р. Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, лікар-фахівець за фахом ендокринологія. .
  • 2005 р. Інститут гігієни і медичної екології ім. Марзеєва АМН України, кандидат медичних наук за фахом "Генетика".