Прилипко Катерина В'ячеславівна

Дитячий отоларинголог
У компетенції доктора консультація лікаря-отоларинголога, діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів, ЛОР-маніпуляції (Промивання лакун мигдаликів і носових пазух, Розтин паратонзиллярного абсцесу, Видалення сірчаних пробок, Продування слухових труб балоном Политцера)

Віта
Дуже хороший фахівець. Видно, що лікар розуміється у своїй роботі. Все детально розповіла, розтлумачила та пояснила. Моя маленька донечка також дуже задоволена, хоче вона недолюблює лікарів. Але спеціаліст знайшла підхід одразу. Рекомендую!
Вікторія
Були з сином на прийомі у цього лікаря Дуже уважний, пояснює доступною мовою. Відчувається великий досвід в її словах і рекомендаціях. Після консультації дотримуємося її рекомендацій. Син почуває себе набагато краще! Лікар дуже хороший!
Была с мамой 64 года и дочка 6 лет. Есть с чем сравнить ... очень толковый врач. Рекомендую.
Маріна
Чудовий лікар! Має підхід до дитини. Задоволені результатом.

• 2017 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• Польсько-український конгрес.
  • 2018, 2019 рр. — Науково-практична конференція дитячих отоларингологів.