Поворозник Оксана Степанівна

Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на консервативному і хірургічному лікуванні гінекологічних патологій. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію і гістероскопію. Проводить фракційне вишкрібання порожнини матки. Здійснює ведення вагітності. Лікує ерозію шийки матки, молочницю, ендометріоз, кісти яєчників.

Миша
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила, по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною надалі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре.
Зорян
Прийом пройшов відмінно, дуже хороший лікар. Надалі, буду рекомендувати її всім . Спеціаліст дуже уважна, і видно, що досвідчена. Консультація пройшла на найвищому рівні. Залишилися тільки позитивні враження після прийому.

• 2010-2016 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • 2016-2017 рр. — інтернатура по спеціалізації: акушерство та гінекологія.
  • 2018 р. — курс "Гістероскопія в гінекології " при Національній медичній академії імені П. Л. Шупика.
  • 2019 р. — тренінг «Кольпоскопічна семіотика цервікальних неоплазій» при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2020 р. — спеціалізація по УЗД в гінекології при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.