Анісімова Ксенія Федорівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
лікар вищої категорії
Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, займається виявленням, профілактикою і лікуванням гінекологічних патологій. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію і гістероскопію. Лікує захворювання шийки матки, порушення менструального циклу і порушення менопаузи. В роботі використовує сучасні методики.

Лікар працює в клініках:
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Лолита
Дуже тактовний, уважний лікар. Детально розпитала про мої проблеми. Розповіла про методи лікування і аналізах, які необхідно зробити. Мені дуже сподобалася Ксенія Федорівна. Записалася до неї ще раз. Такого лікаря можна сміливо радити.
Мириам
Хороший лікар. Ставиться з розумінням до всього. Розповідає все доступно і зрозуміло. А не як інші, сленгами. Все пройшло максимально добре та комфортно. Лікування ефективно діє. Я дуже задоволена нею. Прийду повторно. Раджу.

• 1989-1995 рр. — Ужгородський державний університет.
  • Інтернатура з акушерства та гінекології на базі обласної клінічної лікарні.

• 2020 - Спеціалізація з УЗД
  • 2019 - ПАЦ «Акушерство і гінекологія»

Лікар — акушер-гінеколог надає послуги

• УЗД діагностика в гінекології;
  • кольпоскопія;
  • гістероскопія;
  • лікування патології шийки матки;
  • лікування запальних захворювань органів малого тазу;
  • лікування розладів менструального циклу ;
  • лікування порушень менопаузального періоду.

Лікар займається лікуванням захворювань

• ерозія (ектопія) шийки матки;
  • дисплазія шийки матки;
  • ендометріоз;
  • міома (фіброміома) матки;
  • полікістоз яєчників;
  • аднексит;
  • захворювання, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, папіломавірус, трихомоніаз, гонорея).