Пилин Євген Вікторович

Уролог, онкохірург
лікар вищої категорії
Лікар займається виявленням та лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з циститом, простатитом, сечокам'яною хворобою, уретритом, нейрогенним сечовим міхуром, гломерулонефритом, баланопоститом. Проводить малоінвазивні операції і призначає консервативне лікування.

02.03.2017
Лікар дуже уважний, ввічливий і інтелігентний. Вдумливо задає питання, намагається досконально вивчити питання. Я задоволена його підходом, сподіваюся що лікування пройде добре. Враження про нього хороше і як людина він дуже приємний.
Геннадий
Видно, що хороший, професійний лікар. Досвідчений і зі стажем, знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Спеціаліст пообіцяв, що зможе допомогти. Буду продовжувати у нього лікування.
Анастасія
Лікар професіонал! Менше слів більше роботи. Операцію провів успішно, після неї завагітніла. Всім рекомендую його!

• Вище із спеціалізацією по онкохірургії.
  • 2015 р. — Стажування з " Малоінвазивної урології: ендоскопічна діапевтіка, дистанційна і літотрипсія".
  • 2016 р. — Стажування з "методик лікування гіперрефлексії сечового міхура з використанням BOTOX".
  • 2017 р. — Стажування " Використання роботизованих операцій в урології" da Vinci Zentrum Hannover.

• Член європейської асоціації урологів.
  • Член Асоціації онкоурологів України.
  • Член Асоціації урологів України.