Нікутіна Лариса Григорівна

Терапевт, сімейний лікар
Лікар Нікутіна Лариса Григорівна спеціалізується в області сімейної медицини, має 37-річний стаж. До компетенції доктора входить контроль над планової вакцинацією, профілактика сезонних вірусних хвороб і проведення заходів з попередження загострень хронічних захворювань. В послуги фахівця входить консультативний прийом (в тому числі на дому), динамічне спостереження за станом пацієнта на тлі терапії, а також підбір оптимальних методів лікування при різній патології. До Нікутіной Л. Г. звертаються при захворюваннях інфекційно-запального, вродженого, гормонального, психологічного походження. Спеціаліст надає допомогу при хворобах дихальної, серцево-судинної, травної, урогенітальної, нервової, ендокринної систем.

Галина Павловна
Никута Лариса Григорьевна произвела не меня не забываемое впечатление . Такого отзывчивого, умного и доброго врача ,я давно не встречала. А ее профессиональный подход к болезни дает уверенность на быстрое выздоровление .Спасибо Вам большое,за ваш труд!
Надежна Петровна
Никута Лариса Григорьевна стала не просто нашим семейным врачом . Она стала нашим другом и советником в вопросах здоровья нашей семьи. Всегда посоветует и подскажет правильное лечение, всегда внимательно выслушает и поможет в любую минуту. Одно уважение к таким врачам!

• 1981 р. — Дніпропетровська державна медична академія, лікувальний факультет;
  • 1981 р. — інтернатура по терапії.

• 1987 р. — кардіологія;
  • 1998 р. — сімейна медицина;
  • 2004 р. — сімейна медицина;
  • 2006 р. — гастроентерологія;
  • 2011 р. — сімейна медицина;
  • 2014 р. — гастроентерологія, терапія, зняття і розшифровка ЕКГ.