Мойсеенко Валентина Алексеевна

Терапевт, Нефролог
врач высшей категории
доктор медицинских наук

Вера
Муж обращался с болью в пояснице. Диагностировала болезнь почек, назначила лечения, сейчас мужа ничего не беспокоит. Спасибо
София
Пару месяцев назад у меня начались проблемы с мочеиспусканием, а точнее с недержанием мочи. К врачу в таком возрасте было стыдно идти, поэтому лечиться решила самостоятельно. Применение народных средств не помогло, и я все-таки решилась записаться на консультацию к нефрологу. После проведенных исследований мое состояние значительно улучшилось. Проблема, беспокоившая меня исчезла, и я очень благодарна врачу за оказанную помощь.
Надежда
Очень классный доктор!!! Рекомендую!

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа" (з відзнакою), м. Київ (1987 р.);
  • клінічна ординатура з терапії;
  • аспірантура з внутрішніх хвороб;
  • захист кандидатської дисертації (1990 р.);
  • захист докторської дисертації на тему "Клінічна оцінка фізичних методів діагностики" та "Лікування уражень езофагогастродуоденальної зони у хворих на хронічний гломерулонефрит" (2000 р.).
  • Науковий ступінь — Доктор медичних наук

• У Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика регулярно проходить цикли підвищення кваліфікації;
  • курси підвищення кваліфікації викладачів при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця.

• 2-х Спеціалізованих Учених Радах ( при НМУ з внутрішніх хвороб та нефрології при ГУ "Інститут нефрології АМН України");
  • Національної федерації наукової аналітики України, Американського біографічного інституту (США);
  • Української асоціації нефрологів;
  • Української громадської Асоціації Антиейджинг в медицині;
  • ревізійної комісії Українського терапевтичного товариства;
  • Національної федерації наукової аналітики республіки Україна у Всесвітній федерації наукової аналітики в галузі "Медичні науки";
  • Європейської асоціації нефрології, діалізу і трансплантації ERA-EDTA;
  • Міжнародного товариства нефрологів ISN;
  • Академії наук Вищої освіти України (з 2014 р.).
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, епілептолог
Сімейний лікар, Терапевт, Кардіолог