Мірошников Олександр Олександрович

Дитячий невролог
Доктор Мірошников Олександр Олександрович надає пацієнтам послуги лікаря-невролога. Спеціалізується на профілактиці і лікуванні профільних захворювань. Займається порушеннями в роботі нервової системи, роботі нейронів і нервових клітин. Вивчає механізми розвитку, первинні ознаки і симптоми, які вказують на захворювання. Лікує пацієнтів з вегетосудинною дистонією, здійснює корекцію заїкання. Є членом Асоціації дитячих неврологів.

Екатерина
Детский невропатолог Мирошников Александр Александрович помог нам разобраться в нашей проблеме. Наш ребенок отличается от других детей своей реакцией на мир вокруг него. Доктор осмотрел сына и назначил дополнительные обследования. Теперь мы частые гост у этого специалиста-не хотим потерять ни минуты времени что бы все восстановить.
Станислав
Мирошников Александр Александрович незаменимый врач. То что желает он, мне кажется больше никто не сумеет. Он так внимательно обращается с детьми, и при этом профессионально проводит осмотр. Очень рекомендую его ,как отличного детского невропатолога!
Катерина
03 квітня '23р.
Хороший лікар. Дуже уважний, розсудливий. Радію що потрапили саме до нього. Рекомендую всім.
Лена
Мирошников Александр Александрович, очень хороший доктор. Если описывать его как хорошего специалиста и человека,то не хватит времени и места написания. Обратитесь и убедитесь сами.

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця за спеціальністю лікар медичної психології;
  • 2011 р. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця за спеціальністю медична психологія;
  • 2013 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа;
  • 2015 p. — Національна медична академію післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за фахом педіатрія;
  • 2016 p. — НМАПО ім. П.Л. Шупика за фахом дитяча неврологія;

• 2015 р. — Epilepsy neurosurgery course (Брно, 2015 р.) ECNP Seminar in Neuropsychopharmacology, м. Одеса;
  • 2016 р. — навчальний семінар-школи European pediatric neurology society, м. Будапешт;
  • 2017 р. — національний конгрес Актуальні питання перинатальної неврології;
  • 2018 р. — Training Program on Technology of Acupuncture and Tuina for Developing Countries, Beijing.

• постійний учасник навчальних семінарів і фахових наукових конференцій;
  • член Асоціації дитячих неврологів;
  • член European pediatric neurologist society.