Михайлова Аліна Вікторівна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Лікар здійснює ведення вагітності. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Приймає пацієнток з синдромом полікістозних яєчників, аномальними матковими кровотечами, ендометріозом та патологіями шийки матки. Також лікує безпліддя. Виконує УЗД органів малого тазу та кольпоскопію.

Влада
Замечательный доктор, объясняет все ясно и внятно, без воды. Огромное спасибо за тёплый приём. Очень рекомендую!

• 2004-2010 рр. — навчалася в ХНМУ;
  • 2010-2013 рр. — інтернатура на кафедрі ХМАПО перинатології, акушерства і гінекології, та на базі ХМКРД №7;
  • 2013-2015 рр. — клінічна ординатура на кафедрі ХМАПО акушерства і гінекології №1;
  • 2017 р. — отримала спеціалізацію «Ультразвукова діагностика».

• 2017 р. — Профі-лаб "Східноєвропейські зустрічі професіоналів: звичні втрати вагітності»;
  • 2018 р. — Профі-лаб «Зустрічі професіоналів: акушерство і гінекологія»;
  • 2018 р. — Майстер-клас «Інсулінорезистентність, метаболічний синдром, синдром полікістозних яєчників: жінка в фокусі»;
  • 2018 р. — «Патологія шийки матки. Наука і практика »;
  • 2018 р. — Науково-практичний семінар «Репродуктивне здоров'я жінки 40+»;
  • 2018 р. — «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»;
  • 2019 р. — «Здоров'я жінки в 21 столітті»;
  • 2019 р. — «Актуальні Guidelines гінекології, репродуктології, акушерстві»;
  • 2019 р. — Профі-лаб "Східноєвропейські зустрічі професіоналів: звичні втрати вагітності -2.0»;
  • 2020 р. — Онлайн-курси «Лейоміома матки - сучасний менеджмент»; «Ендометріоз - сучасні стратегії менеджменту»;
  • 2020 р. — «Хронічні тазові болі у жінок»;
  • 2020 р. — УЗД в гінекології.

Додаткова інформація

• 2020 р. — Спікер освітньої платформи «Progress platform» на курсі «De Femina», тема «Інфекції сечовидільної системи у вагітних».

Лікар-гінеколог надає послуги

• УЗД органів малого тазу;
  • кольпоскопія;
  • планування вагітності;
  • індивідуальний підбір методів контрацепції.

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• безпліддя;
  • невиношування вагітності;
  • синдром полікістозних яєчників;
  • порушення менструального циклу;
  • аномальні маткові кровотечі;
  • клімактеричні розлади;
  • захворювання шийки матки;
  • патологічні виділення і інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • ендометріоз;
  • кісти яєчників;