Медвецька Анна Вікторівна

Функціональний діагност
лікар другої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виїжджає додому пацієнтів. Виконує електрокардіографію, холтерівське (добове) моніторування ЕКГ, спірографію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Саша
Одного разу лікар-кардіолог призначила моїй дитині холтер-монітор, щоб оцінити добовий ритм серця. За рекомендаціями друзів, ми вирішили звернутися до Анни Вікторівни. Що хочу сказати, спеціаліст просто супер! Відмінно виконала процедуру, та розшифрувала результати. Дякую!
Даня
Дуже хороший лікар. Професійно виконала діагностичну процедуру, та написала детальне заключення. Завдяки якому мені змогли виключити діагноз. Після чого в мене наче спав тягар з душі. Дякую за Ваш професіоналізм. Рекомендую!

• 2000 р. — Харківський національний медичний університет.
  • 2018 р. — інститут післядипломної освіти ім. Шупика передатестаційний цикл з функціональної діагностики.

Лікар-діагност надає послуги

• спірографія;
  • велоергометр (проба з дозованим навантаженням на велоергометрі);
  • ЕКГ;
  • Холтер (ЕКГ);