Путівцева Ольга Миколаївна

Рентгенолог
лікар вищої категорії

Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264

Віра
Хороший, кваліфікований лікар! Якось одного разу, сімейний лікар направив мене до неї на обстеження. Прийшовши, я одразу зрозуміла, що потрапила в надійні руки. Лікар дійсно знає що робить. Мені все дуже сподобалося. Рекомендую!
Дуже хороша людина! Була у неї на прийомі, все дуже сподобалося! Лікар привітна, та ввічливо розмовляє. Говорили ми довго, точно не можу сказати скільки, але безумовно продуктивно. Все пояснила та порадила ліки. Усім задоволена.

• 1997 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність "Медико-профілактична справа".
  • 1998 р. — Національний медичний університет, спеціальність "Фтизіатрія".
  • 1999 р. — Київську медичну академію післядипломної освіти імені п. Л. Шупика, спеціальність "Рентгенологія".

• 2008 р. — ТУ "Комп'ютерна томографія", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика,
  • 2014 р. — ТУ "Променева діагностика захворювань молочної залози".
  • 2016 р. — ПАЦ з рентгенології, Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2016 р. — ТУ "Дотримання правил радіаційної безпеки при використанні ДІВ у мед. закладах", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.

• Учасник Асоціації радіологів України

Лікар-рентгенолог, фтизіатр надає послуги

• Проведення рентгенографії та опису знімків
Схожі спеціалісти:
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност