Катковська Олена Володимирівна

УЗД-фахівець, рентгенолог
Лікар вищої категорії
Лікар-рентгенолог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики другої категорії. Протягом 28 років проводить рентгенологічні обстеження, інтервенційні лікувально-діагностичні втручання, контролює реєстрацію та облік пацієнтів. Спеціаліст Катковська Олена Володимирівна робить УЗД малого таза, УЗД лімфатичних вузлів, УЗД нирок та інші. Забезпечує оформлення висновків за результатами досліджень, все детально коментує, розповідає все особливості.

бодя
Олена Володимирівна, на мою думку, один з кращих УЗД-спеціаліст у нашому місті. Була у неї на обстеженні, все пройшло на найвищому рівні. Таких фахівців, я ще не зустрічала! Приємна та усміхнена жінка, яка співчуває чужій біді. Рекомендую!
Артем
Дуже хороший спеціаліст. Якось довелося звернутися до неї за допомогою. Все пройшло якомога краще. Уважно подивилася мене кілька разів. Після обстеження поспілкувалася зі мною, та написала заключення. Все просто супер! Рекомендую!

• 1992 р. — Донецький державний медичний інститут, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 1994 р. — Донецький державний медичний інститут, спеціальність "Радіологія".
  • 2008 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність "Рентгенологія".
  • 2014 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність "Ультразвукова діагностика".

• 2017 р. — ТУ "Комп'ютерна і магнітно-резонансна томографія", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2018 р. — ТУ "Променева діагностика захворювань молочної залози", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2018 р. — Школа-семінар "Експертні питання комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2019 р. — Курс "Основи ультразвукової цереброангіології", Українська асоціація фахівців УЗД.
  • 2019 р. — Курс "Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії", Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • 2019 р. — Курс "Ультразвукова діагностика захворювань артерій і вен нижніх кінцівок", Українська асоціація фахівців УЗД.
Схожі спеціалісти:
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност