Гордієнко Інна Миколаївна

Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност
Лікар вищої категорії
Дитячий кардіоревматолог, лікар функціональної діагностики. Діагностує і лікує дитячі серцеві захворювання. Надає допомогу при стенокардії, аритмії, лікує ішемічну хворобу, інфаркт міокарда, порок серця. Усуває ефективним лікуванням такі симптоми: відставання у фізичному розвитку, блідість і холодність шкірних покривів, стійкі зміни артеріального тиску, постійне порушення пульсу. Володіє базовими знаннями англійської мови.

Галіна
Уже тривалий час, лікуємо свою проблеми у цього спеціаліста. Хочеться сказати найщиріші слова подяки Інні Анатолівні. Це справжні знавець своєї справи, та дуже порядна людина. Дуже любить дітлахів. Просто чудовий спеціаліст! Рекомендую!
Алина
Шикарний лікар! Не так давно були у неї на обстеженні, залишилася дуже хорошої думки про цього лікаря. Обстеження та розшифровку результатів зробили швидко, та якісно. Усім задоволена. Приємна у спілкуванні та ввічлива. Рекомендую!

• 1997 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність "Педіатрія".
  • 2001 р. — Київська медична академія імені П. Л. Шупика, спеціальність "Дитяча кардіо ревматологія".
  • 2012 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Функціональна діагностика".
  • 2006 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, клінічну ординатуру за спеціальністю "Педіатрія".
Схожі спеціалісти:
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург