Лавренюк Павло Ігорович

Уролог
лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії урологічних захворювань. Успішно лікує еректильну дисфункцію, уретрит, простатит, рак передміхурової залози, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу, гіперактивний сечовий міхур. В роботі використовує сучасні методики. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД органів малого тазу.

Акрам
Одного разу в мене з'явилися неприємні різі, коли я ходив туалет. Вирішив звернутися до лікаря. Потрапив на прийом до Павла Ігоровича. Лікар дуже хороший, опитав та оглянув, призначив лікування. Трохи згодом, я відчув полегшення. Рекомендую!
Наталья В.
Фаховий спеціаліст. Лікувався у цього лікаря. Все ефективно допомогло. Дуже задоволений як спеціалістом, так і проведеною ним роботою. В майбутньому буду мати на увазі такого чудового фахівця, та за потреби буду звертатися. Рекомендую!

• Одеський національний медичний університет.

• 2019 р. — Атестація в атестаційній комісії при Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації. Присвоєна кваліфікація за спеціальністю Урологія, категорія II.
  • 2019 р. — Тематичне удосконалення "Перекутана хірургія верхніх сечових шляхів у НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ);
  • передчасну еякуляцію;
  • еректильну дисфункцію;
  • уретрит;
  • епідідімоорхит;
  • баланіт / баланопостит;
  • шкірні, косметичні дефекти (папіломи, кондиломи, атероми);
  • простатит;
  • гіперплазією передміхурової залози (аденома);