Кучерук Людмила Миколаївна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар-отоларинголог вищої кваліфікації, веде прийом дітей і дорослих, займається діагностикою та лікуванням ЛОР-захворювань, застосовуючи всі існуючі в цій галузі методи обстеження і лікування. Займається консервативним лікуванням різних захворювань (гайморит, ларингіт, риніт, отит і інші), а також надає послуги хірургічного втручання, в тому числі виконує криодеструкцию при наявності наростів в носових раковинах, досконало володіє методами озонотерапії. Людмила Миколаївна має значний досвід роботи, є автором 12 друкованих робіт, які вийшли в спеціалізованих наукових виданнях.

Юрий
Никогда не думал, что боль в ухе может быть такой сильной. Рад, что обратился именно к Кучерук за медпомощью. Людмила Николаевна помогла вылечиться без последствий, слух в порядке. Доволен очень!
Алена
Очень добрый и приятный врач, все делает мягко, с любовью, по-женски. Ребенок от нее просто в восторге. Спрашивает: «Когда мы еще пойдем к тете доктору?» Людмила Николаевна вылечила нам ушко. Спасибо ей огромное!
Карина
Доктор нашла общий язык с ребенком, помогла понять проблему, назначила лечение, ничего лишнего, опытный профессионал.
Игорь
Опытный врач, был у нее на промывании. Не больно и быстро. Спасибо за лечение.
Спасибо за профессионализм.Забыли о гайморите у детей.

Лікар-отоларинголог надає послуги

• озонотерапія;
  • кріодеструкція піднебінних мигдалин;
  • промивання лакун мигдалин;
  • кріодеструкція носових раковин;
  • видалення сторонніх тіл з носа, слухового проходу.

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• синусит;
  • риніт;
  • фарингіт;
  • травматичне пошкодження носової перегородки;
  • тонзиліт;
  • інфекційні ураження гортані, горла, носа;
  • отит та інше.

Наукові роботи

• Є автором 12 друкованих робіт, які вийшли в спеціалізованих наукових виданнях.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Отоларинголог (дорослий і дитячий), Сурдолог, Слухопротезист
Отоларинголог, фоніатр, отохірурги, пластичний хірург