Кубишкіна Вікторія Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Консультація Тимчасово не приймає
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує фолікулометрія, ультразвукове дослідження органів малого тазу, в тому числі скринінгове УЗД плоду. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікує клімакс, порушення менструального циклу, кісти яєчників, ендометріоз і ендометрит.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

02 ТРА

Пт

03 ТРА

05.03.2017
Дуже задоволена прийомом. Чудовий лікар, дуже людяна, я дуже задоволена. Мені її порадила подруга, яка раніше лікувалася у неї. Вона нічого зайвого не призначає, все по суті та по справі. Буду приходити ще, та рекомендувати усім знайомим.
Эльмира
Велике спасибі, Вікторії Володимирівні за хорошу консультацію! Лікар дуже уважна, знає свою справу, хороший, кваліфікований фахівець! Я залишилася дуже задоволеною! Безперечно прийду на повторний прийом. Рекомендую спеціаліста!
Людмила Сахновская
Спасибо большое врачу за профессионализм и трепетное отношение . Все четко,ясно и без всяких проблем
Екатерина Русанова
Хочу выразить благодарность Виктории Владимировна за профессионализм, за трепетное отношение. Наблюдаюсь по беременности 28 недель, всем довольна ☺️ Спасибо большое
Очень квалифицированный специалист,внимательная,приятная. Была 2 раза на узи всем осталась довольна,рекомендую всем
Виктория Владимировна, очень хороший врач. Её слова совпадают с мнением других специалистов. Очень внимательная и хорошо понимает свое дело. Моя личная рекомендация)
26 травня '21р.
Всем добрый день! Была сегодня у врача Кубышкина В.В. на визите и делали первый скрининг. Врач позитивный, внимательно осмотрел эмбриона, дал хорошие советы. Приятная женщина, буду рекомендовать ее для первого скрининга своим знакомым, потому что хороших врачей сейчас сложно найти.

• 1991 р. — Харківський Медичний Інститут.
  • 1998 р. — Клінічна ординатура в ХНМУ.

• Член Всеукраїнської асоціації лікарів-гінекологів.
  • Член Всеукраїнської асоціації лікарів УЗД.

Лікар-гінеколог надає послуги

• УЗ-діагностика органів малого таза;
  • перший скринінг;
  • фолікулометрія;
  • цервікометрія;
  • консультативний прийом;
  • паркан і інтерпретація аналізів;
  • постановка і видалення ВМС.