Кот В'ячеслав Федорович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Дитячий лікар-отоларинголог вищої категорії. Займається лікуванням гострих і хронічних аденоидитов, тонзилітів, гайморитів, абсцесів ЛОР локалізації, ларингіту, сенсоневральної приглухуватості і ін.
Консультація

Тамара
Благодаря лечению Вячеслава Федоровича удалось избежать операции по удалению гланд Спасибо
Лиза
У доченьки здоровье совсем слабое, носиком постоянно шмыгает. Доктор очень нам помог своим лечением!
Ребёнку в 2,8 помог вылечить аденоидит.Советую,хорошай врач Другой врач назначил только операцию

• 2005 р. — VI конгрес Російського товариства Ринологів, м. Санкт-Петербург, Росія;
  • 2008 р. — семінар "Лікування алергічних ринітів" м. Київ;
  • 2009 р. — ХІІ всеукраїнський з'їзд отоларингинологів, м. Львів;
  • 2009 р. — Навчальний сертифікаційний курс "Хірургічне лікування храпу";
  • 2009 р. — Техніка імплантації " Dr. John De Carpentier MD, United Kingdom;
  • 2011 — VI Міжнародна консенсусна конференція по назальному поліпозу, м. Київ;
  • 2010 р. — Курс інформації та стажування "Ендоскопічна функціональна ринохірургія" клініка оториноларингології Головного військового клінічного госпіталю М. О. України, м. Київ.