Костогриз Наталія Петрівна

Сімейний лікар
Лікар вищої категорії
Доктор Костогриз Наталія Петрівна спеціалізується на питаннях терапії та сімейної медицини. Володіє знаннями з різних галузей медицини. Постійно консультує пацієнтів з метою діагностики, профілактики та лікування вірусних і простудних захворювань. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, крові, нирок. Займається корекцією ендокринних захворювань і підвищеного артеріального тиску.
Консультація

Лариса
20 квітня '17р.
Так случилось, что я попала на прием к Наталье Петровне с одной жалобой. А она врач внимательный, все расспросила, сразу видно, что опытная. Вот и нашла у меня еще несколько заболеваний. Сдала анализы – подтвердилось. Сейчас принимаю лечение по ее рекомендациям. Чувству себя лучше. Спасибо!
Полина
Обратилась к врачу по совету знакомой и не пожалела — доктор действительно знает свое дело. Очень внимательный и тактичный. Проведенный курс лечения был эффективным и я очень благодарна Наталье Петровне за оказанную помощь!
Ірина
Я хотіла щиро подякувати Костогриз Наталі Петрівні за її професіоналізм та підтримку коли я хворіла на ковід. Наталя Петрівна була дуже уважна та контролювала мій стан кожен день та рекомендувала необхідні лікування та аналізи . Вона також слідкувала за моїм загальним станом та рекомендувала корисні препарати та трави для моєї реабілітації. Наталя Петрівна є досвідченим доктором з великої букви який Дуже добре розуміється у всіх аспектах стану здоров’я пацієнта. Ще раз, з великою подякою за вашу допомогу та побажання вам здоров’я та всього самого найкращого. Ірина Казанчук.

• Київський медичний інститут. Спеціальність "Лікувальна справа". Передатестація циклів "Загальна практика — сімейна медицина".

• Член обласної асоціації сімейних лікарів.