Приблуда Світлана Василівна

Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Сімейний лікар, УЗД-діагност другої кваліфікаційної категорії. Надає допомогу дорослим і дітям в діагностуванні і лікуванні захворювань серця і судин, бронхів і легенів, органів шлунково-кишкового тракту. У діагностуванні і призначення курсу лікування допомагають дослідження ЕКГ, ЕхоКГ. Світлана Василівна проводить УЗД обстеження: сечового міхура, наднирників, органів малого таза, передміхурової залози, черевної порожнини, щитовидної і молочних залоз.

Юрий
29 квітня '17р.
У меня очень слабый иммунитет, потому часто в детстве болел. К счастью, я нашел себе хорошего терапевта, благодаря ее профилактическим курсам, мне удалось укрепить иммунитет и болеть стал гораздо реже, спасибо.

• 2004 p. — Луганський державний медичний університет, лікувальний факультет;
  • 2006 p. — інтернатура з сімейної медицини, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2006 p. — спеціалізація по УЗД, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• 2008 p. — підвищення кваліфікації за УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору;
  • 2011 р. — ПАЦ по сімейній медицині, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2012 p. — лікар 2 категорії по УЗД;
  • 2015 p. — ТУ Ехокардіографія, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.