Корнутяк Анатолій Миколайович

Терапевт, вертебролог
Викликати лікаря додому
Лікар-терапевт, вертебролог, займається діагностикою та консультацією пацієнтів з питань лікувальної фізкультури, правильного харчування. Проводить медикаментозне лікування захворювань хребта. Розробляє план терапії пацієнтам з надмірною вагою, ожирінням. Популяризує здоровий спосіб життя.

Валерия
Сидячий образ жизни для меня не прошел бесследно — проблемы с позвоночником у меня были всегда, а лишний вес их только усугубил. благодаря Анатолию Николаевичу я снова хожу, сижу и засыпаю без мучительной боли в спине.
Кирилл
Хороший специалист, помогает мне бороться с лишними килограммами. Это значительно улучшает мое здоровье.
Мирослав
Долго страдал от избыточного веса, весил больше 150 кг, были проблемы с сердцем и дыханием. Анатолий Николаевич мне помог, я сбросил 32 кг и стал значительно лучше себя чувствовать. Продолжаю худеть.

• 2012 р.- Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, факультет лікувальна справа;
  • 2014 р. – інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

• 2011 р. — курси "Клінічна вертебрологія", сертифікат лікаря-вертебролога.