Колесникова Вікторія Вікторівна

Терапевт
Лікар спеціалізується на комплексному огляді, діагностиці та лікуванні загальних захворювань. Проводить терапію гострих вірусних і респіраторних захворювань. Лікує порушення з боку серцево-судинної, нервової, ендокринної та травної системи. Приймає в плановому порядку.

Лада
Виктория Викторовна – мой личный терапевт. Хожу к ней на прием как для профилактики (взять направления на кровь), так и с конкретными проблемами. Никогда не видела ее в плохом настроении. Врач всегда настроен на конструктивный диалог. Очень рекомендую этого специалиста.

• 2010-2016 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, спеціальність «лікувальна справа»
  • 2016-2018 рр. - інтернатура за фахом «внутрішні хвороби» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (на базах Київської міської клінічної лікарні №7 і Житомирської обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського)
  • 2020 г. - Спеціалізація «Ультразвукова діагностика» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Терапевт, УЗД-спеціаліст
Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург
Терапевт, УЗД-фахівець, Ендоскопіст
Лікар загальної практики-сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог