Якобчук Андрій Анатолійович

Пластичний хирург, мамолог
Лікар другої категорії
Лікар-мамолог, пластичний хірург, займається корекцією форм і розмірів молочних залоз. Володіє всіма основними техніками пластичних операцій на молочних залозах з використанням імплантів і без них. Виконує контурну пластику обличчя за допомогою філерів, блефаропластику, ринопластику, отопластику, ліпосакцію. Бере участь в міжнародних і національних форумах, майстер-класах профільної тематики.

Лучана
Наконец то довольна своим внешним видом, спасибо
Тамара
Доктор дал исчерпывающую консультацию, деликатный, опытный.
Наталия
Доктора я выбирала очень долго. В основном по работам. Хотела делать только у Андрея и по этому на первой консультации сразу договорилась об операции. В день операции мы подобрали размер имплантов. Я хотела 350 но доктор настоял что 300 будет самое оно. Операция в общем прошла хорошо, трубки никакие не ставили, единственный нюанс это то что я проснулась на операционном столе на час раньше. Мне только откапали капельницу и обезболивающее ещё не успело подействовать. Поорав мин. 2-ве от боли я опять уснула и проснулась в тот момент когда меня завозили в палату. Ничего уже не болело я улыбалась и была счастлива :) Домой попала на втрой день. Доктор на все вопросы отвечал мгновенно. На первой перевязке я поняла что доктор правильно сделал что отговорил меня от 350мл, за что ему огромное спасибо. Прошло уже два месяца, грудь выглядит идеальной. Я очень счастлива и благодарна своему доктору. Всем советую!

• 2007 р. – Запорізький державний медичний університет, лікувальний факультет;
  • 2010 р. – інтернатура по загальній хірургії. Хірургічне відділення лікарні швидкої медичної допомоги.

• 2010 р. – сертифікат лікаря-спеціаліста по загальній хірургії;
  • 2011 р. – сертифікат лікаря-спеціаліста з онкохірургії;
  • 2011 р. – учасник майстер-класу "Одномоментна реконструкція молочної залози" під керівництвом професора Шефлан, Ізраїль (клініка "Лісод");
  • 2011 р. – стажування у відділенні хірургії молочної залози при Національному Інституті Раку, м. Київ;
  • 2012 р. – майстер-клас з відстроченою реконструкції грудей, клініка "Гарвіс", м. Дніпропетровськ;
  • 2012 р. – курси з пластичної хірургії грудей під керівництвом професора Храпачах В.В., Національний медичний університет ім. Богомольця, м. Київ;
  • 2013 р. – майстер-клас з видалення поліакриламідного гелю з подальшою пластикою грудей імплантів, Національний медичний університет ім. Богомольця, м. Київ;
  • 2013 р. – майстер-клас з пластики грудей при недорозвиненні молочної залози при Національному Медичному Університеті ім. Богомольця, м. Київ;
  • 2013 р. – майстер — клас по реконструкції грудей після мастектомії під керівництвом професора Помпеї, Мілан, Італія;
  • 2013 р. – стажування у відділенні пластичної та реконструктивної хірургії при Університетській клініці, Клайпеда, Литва;
  • 2014 р. – участь в конференції з лікування доброякісних утворень молочних залоз, Мілан, Італія;
  • 2014 р. – участь в конференції по контурній пластиці і ботулінотерапії, м. Одеса.
  • 2014 р. – участь в конференції "Просунута ринопластика", Санкт-Петербург, Росія;
  • 2015 р. – участь в конференції "Просунута маммопластика", Санкт-Петербург, Росія;
  • 2015 р. – участь в конференції "Використання імплантів Microthane при ендопротезуванні молочних залоз", м. Київ;
  • 2016 р. – курс естетичної пластичної хірургії, Бухарест, Румунія.
Схожі спеціалісти:
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Флеболог, судинний хірург, пластичний хірург