Ісламова Олена Василівна

Терапевт
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-терапевт вищої категорії, спеціалізується на внутрішніх патологіях вагітних. Проводить огляд пацієнтів, діагностує і лікує захворювання внутрішніх органів - хвороби шлунково-кишкового тракту, нирок, сечовивідних шляхів.
Консультація

Елена Васильевна компетентный специалист и чуткий человек. Специалист с большой буквы. Благодарю судьбу, что она свела меня именно с Еленой Васильевной. В моем весьма нелегком случае все завершилось более чем хорошо благодаря тому, что я вовремя попала на консультацию к этому Доктору.
Дарина
Лучший врач, у которого я когда-либо была! Приятная в общении, к тому, очень умная - и болезнь мою вылечила, и проконсультировала хорошо, и много советов полезных дала!
Карина
Умный, приятный в общении, доктор
Валерия
Очень компетентный врач

• Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця, 1981 р.
  • Вища кваліфікаційна категорія по спеціальності "Внутрішні захворювання"

• Численні міжнародні форуми, національні конгреси, симпозіуми та конференції Інституту педіатрії акушерства та гінекології

Досягнення

• Кандидатська дисертація на тему "Вагітність, пологи та показники імунологічної реактивності у жінок з цукровим діабетом".
  • Автор наукової праці "Стан серцево-судинної системи у вагітної жінки з вадами серця".
  • Автор праці "Про вагітності консервативного родорозрішення".
  • Веде курси стажування та інформацію про цикл "Внутрішня патологія під час вагітності в ІПАГ".
  • Всього 69 наукових праць.
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, епілептолог
Сімейний лікар, Терапевт, Кардіолог