Холявчук Анатолій Петрович

Сімейний лікар, Фітотерапевт
Доктор Холявчук Анатолій Петрович спеціалізується в області сімейної терапії, також проводить індивідуальні консультації по лікуванню інфекційних захворювань, екземи, гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних захворювань, атопічний бронхіальної астми. Займається лікуванням депресій, фобій, неврозів. Надає послуги УЗД серця (ехокардіографія).

Очень хороший врач!Мне он помог
Очень хороший, квалифицированный доктор.Моя мама пользуеться его услугами много лет.Так же он помог и мне. Его диагностика очень точная .
Никита
Анатолий Петрович, большое Вам спасибо! Очень рад, что случайно попал на консультацию к Вам около год назад. Узнал и ощутил, как важно для моего организма лечиться под Вашим руководством гомеопатическими средствами.
21 травня '16р.
Пачками глотать таблетки это не для меня. Я вот у Анатолия Петровича уже больше года наблюдаюсь и прекрасно обхожусь гомеопатическими средствами, он хороший терапевт.

• Київський медичний інститут;
  • Військово-медична академія (підполковник медичної служби у відставці).
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, епілептолог
Сімейний лікар, Терапевт, Кардіолог