Грінь Наталія Вікторівна

Отоларинголог, онколог-отоларинголог
21 рік досвіду
Лікар другої категорії
Доктор спеціалізується в області отоларингології. Займається консервативним і оперативним лікуванням різних захворювань ЛОР-органів. Проводить ендоскопічне обстеження ЛОР-органів, здійснює забір біопсії. Виконує розтин паратонзіллярних абсцесів.

Гринь Наталья Викторовна – отличный врач отоларинголог. Хочу выразить слова благодарности Наталии Викторовне. Врач смотрит на проблему комплексно. После консультации у меня «срослись все пазлы», так как одни заболевания влекли за собой другие, многие вопросы стали мне понятны. Комплексное лечение дало свои положительные результаты, которые не заставили себя долго ждать. Спасибо за Ваш профессионализм.
Екатерина
Наталя Грінь не тільки ЛОР терапевт, а й ЛОР-хірург, і дуже досвідчений. Вона мене прооперувала з уразуванням усіх моїх особливостей. І на додачу вона дуже гарна, чуйна та відповідальна людина.

• Запорізький Державний Університет.

• клінічна ординатура за фахом отоларингологія на базі Інституту отоларингології ім. проф. А.І. Коломийченко НАМНУ;
  • курси з мікрохірургії вуха і отонейрохірургії на базі Інституту отоларингології ім. проф. А.І. Коломийченко НАМНУ;
  • курси "Мікрохірургія вуха і отонейрохірургія", Інститут отоларингології ім. проф. А.І. Коломийченко НАМНУ;
  • стажування на базі Інституту фізіології і патології слуху і голосу в м. Варшава.