Григорян Давид Юрикович

Ендокринолог
Лікар другої категорії
Доктор Григорян Давид Юрикович спеціалізується в галузі ендокринології. Надає послуги консультативного прийому, проводить аналізи на цукровий діабет. Крім цього захворювання, діагностує і лікує патології щитовидної залози, порушення роботи наднирників, полікістоз яєчників. Приймає пацієнтів з вродженими аномаліями ендокринної системи. Компетентний у вирішенні питань дитячої ендокринології.

11 травня '18р.
Наблюдаюсь пару месяцев, благодаря назначенному лечению нормализовались гормоны чуствую себя на много лучше . Внимательно разобрался в моей проблеме , спасибо .
Андрей
Заболевание щитовидной железы мне передалось по наследству. Только у меня не всегда была возможность наблюдаться у опытного специалиста. Только недавно я стал лечиться у Григорян Давида Юриковича. Очень благодарен врачу за квалифицированную помощь. Назначенное лечение мне здорово помогает.
Лариса
Слышала, что эндокринолог Григорян Давид Юрикович консультирует детей с патологией щитовидной железы. Поэтому вместе с сыном записалась к нему на консультацию. Врач ответил на многие волнующие меня вопросы. Я решила, что этому врачу можно доверить лечение ребенка.
06 квітня '19р.
К врачу на прием пришли с сыном. После районной поликлиники как в сказку попали. Врач дал ответы на многие вопросы. Уже почти год ходим к нему на консультации. Спасибо огромное за то,что есть такие врачи.

• 2008 р.- Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.

• 2010 р. — спеціалізація з "Внутрішній хвороб";
  • 2011 р. – спеціалізація з "Ендокринологія";
  • 2016 р. — курси підвищення кваліфікації з ендокринології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2012 р. — "Основи економічної оцінки охорони здоров'я. Фармакоекономічні аспекти цукрового діабету»;
  • 2013 р.- «Школа цукровго діабету»;
  • 2015 р.- Майстер-клас Катерини Миколаївни Амосової «У фокусі пацієнта з високим серцево-судинним ризиком та цукровим діабетом 2 типу: мультидисциплінарний підхід відповідно до міжнародних рекомендацій»;
  • 2015 р. — Дніпропетровський Клуб Ендокринологічних інновацій «Актуальні питання клінічної ендокринології»;
  • 2016 р.- науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної діабетології".

• член Асоціації ендокринологів.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець