Гора Людмила Іванівна

Невролог
лікар першої категорії
Лікар займається виявленням і комплексним лікуванням захворювань, які пов'язані з порушенням роботи центральної та периферичної нервової системи. Приймає пацієнтів з сильним головним болем, частими запамороченнями, безсонням, порушенням пам'яті і панічними атаками. Успішно лікує хронічний нейропатичесний біль, розсіяний склероз і невралгію.

Надія
Лікар професіонал своєї справи. Людина, яка кардинально змінила моє ставлення до лікарів. Дуже грамотно було зроблена діагностика і аргументоване все призначення, все пройшло просто на вищому рівні. Прийду повторно! Рекомендую!
Володимир
Все пройшло відмінно. Лікар добре обстежує і дає поради в його області спеціалізації. Не пошкодувала часу і досить довго спілкувалася зі мною, щоб я зрозумів суть своїх проблем і шляхи їх вирішення. Всім рекомендую, прекрасний фахівець.
Любовь
Хороший специалист, прекрасно все объясняет

• Тематичне удосконалення з теми "Травматична поразка периферичної і центральної нервової системи".
  • Регіональні всеукраїнські семінари, конференції (учасник).