Голуб Тетяна Іванівна

Терапевт, Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Лікар терапевт вищої категорії. Спеціаліст в лікування захворювань: серцево-судинна система, травної системи, сечовидільної системи, порушення обміну речовин - на основі принципів сучасної медицини з урахуванням методів натуропатії (натуральними засобами) і медицини.

Могу сказать только одно:когда возникают проблемы со здоровьем, всегда хочется обратиться к Татьяне Ивановне. Знаешь,-поможет. Дай бог ей здоровья и как можно скорее вернуться в Киев к своим пациентам. Вы нам нужны!
Я один разок то всего была у Голуб, но впечатления остались хорошие. Мне показалось, что Татьяна Ивановна очень компетентный терапевт, так как назначенное ей лечение принесло быстрые результаты. Спасибо!
Таміла
Наблюдаюсь у Татьяны Ивановны давно. Хочу, пользуясь случаем, выразить ей свою бесконечную благодарность за поддержание моего здоровья. Это врач от бога, которая буквально чувствует человека.
Опытный врач, которого знаю уже более 10 лет. За это время сложились хорошие отношения

• 1984 р. — Київський медичний інститут;
  • Клінічна ординатура з внутрішніх хвороб;
  • Аспірантура з нефрології.

Лікар-терапевт надає послуги

• полный осмотр больного;
  • повний огляд хворого;
  • перевірка роботи серцево-судинної системи;
  • дихальної системи;
  • травної системи;
  • сечовидільної системи;
  • постановка попереднього діагнозу;
  • призначення необхідних обстежень;
  • рекомендації щодо лікування.

Лікар-терапевт займається лікуванням захворювань

• гельмінти;
  • камені в нирках;
  • запалення нирок;
  • захворювання суглобів;
  • судинні дистонії (ВСД).