Головешко Ігор Анатолійович

Дитячий хірург, дитячий ортопед-травматолог, дитячий уролог
Лікар першої категорії
Лікар педіатр, хірург першої категорії. Надає послуги з виконання хірургічні маніпуляції у дітей з приводу вроджених і набутих захворювань шкіри, шиї, грудної та черевної порожнини, сечовивідних шляхів і статевих органів. Закінчив Українську медичну академію.
Консультація

Соня
30 травня '17р.
Игорь Анатольевич настоящая находка для молодых родителей. Он знает как залечить ушибы, переломы и вывихи, при этом прекрасно ладит с детьми. Огромное ему спасибо!
Валентин
Игорь Анатольевич помог нашему сыну, у него был фимоз. На плановом осмотре, доктор нам посоветовал обратиться к Головешко. Он качественно провел процедуру, без осложнений. Мы ему очень благодарны.
Надежда и Илья Н.
Перед операцией сына очень с мужем переживали. Ведь он еще совсем маленький. Но Игорь Анатольевич все сделал идеально. Так он решил нашу проблему, за что ему от нас огромнейшая благодарность.

• 2003 p. — Українська медична академія за спеціалізацією «Лікувальна справа»;
  • 2003 p. — інтернатура на базі Чернігівської обласної дитячої лікарні;
  • 2014 p. — спеціалізація з дитячої ортопедії і травматології.

• 2003 p. — навчання «Класичний європейський і давньосхідних масаж» на базі Полтавської філії медичного інституту Української асоціації народної медицини;
  • 2006 p. — цикл ТУ «Невідкладні стани в дитячій хірургії» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2007 p. — цикл ТУ «Актуальні питання дитячої пульмонології» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2008 p. — передатестаційний цикл «Дитяча хірургія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, присвоєна II кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча хірургія», м. Київ;
  • 2010 р. — сертифікат учасника в конференції «Проблемні питання лікування дітей»;
  • 2012 р. — цикл ТУ «Дитяча урологія» на базі інституту урології НАМН України.
Схожі спеціалісти:
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог
Онколог, онкодерматолог, онкохірург