Вальчук Василь Васильович

Хірург, Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнтів хірургічного профілю. Спеціалізується на проведенні ендоскопічних обстежень за допомогою сучасного обладнання. Проводить оцінку стану слизових, діагностує ерозії, виразки та джерела кровотечі. Здійснює забір біопсії і видалення поліпів.

Дмитри
Лікар вислухав мою проблему, не намагався нав'язувати зайві ліки і послуги. Докладно пояснив чому саме так в мене все сталося, та запропонував шляхи вирішення проблеми. Говорив все тільки по справі. Усім задоволений! Рекомендую.
Женя
Лікар, дуже добре оглянув і вислухав! Він подивився попередні аналізи, і призначив свої. З усіх можливих варіантів лікування, він озвучив дійсно хороший вихід із ситуації. Я, дуже щаслива, що записалася саме до нього! Фахівця рекомендую!

• 1997 р. — закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського.