Гаєнко Дмитро Костянтинович

Анестезіолог
Лікар вищої категорії
Лікар-анестезіолог вищої категорії, реаніматолог. У своїй роботі використовує високоякісні методики: ендотрахеальний наркоз, інгаляційна анестезія, катетеризація судин, спинномозкова анестезія. Лікує хворих в екстрених умовах, а саме в умовах реанімації. Спеціаліст Гаєнко Дмитро Костянтинович є автором понад 10 наукових робіт, так само лікар-анестезіолог перебуває у Всеукраїнській Асоціації Анестезіологів.

Марфа
Відповідальний, та кваліфікований лікар. З максимальною уважністю ставиться до пацієнтів, яким він дає наркоз. Супроводжував мене впродовж усієї операції та після. прокинувся я в комфортній палаті, та одразу побачив біля себе цього лікаря. Він постійно слідкував за моїм станом. Рекомендую!
Виолетта
Уже двічі доводилося спілкуватися з цим лікарем. Хочу сказати, що дуже фаховий спеціаліст. Він проводив анестезію моєму батькові та братові. Все пройшло добре. Він уважно спостерігав за їхнім станом в післяопераційний період. Дякую!

• 2006 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2008 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність "Анестезіологія".
  • 2018 р. — Курси з ендоскопії, Донецький національний медичний університет імені М. Гіркого.
  • 2019 р. — Курс "Організація управління охорони здоров'я", Українська військово-медична академія.