Дука Руслан Вікторович

Хірург
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент кафедри хірургії ДМА
Лікар спеціалізується на хірургії органів черевної порожнини, баріатричної хірургії. Приймає пацієнтів з гострим болем в області живота, різних травмах живота. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю, бере участь в міжнародних конференціях і семінарах, автор 42 наукових робіт.

Зоя
Приємно співпрацювати з такими лікарями. Грамотний, привітний, приємна зовнішність, вихований. Спілкування з ним, ніби заряджає здоров`ям. Високоінтелектуальний спеціаліст. Таких як він ще треба пошукати! Прийом задоволена.
Алина Швец
Все пройшло добре, мене все влаштувало! Лікар, все гарно пояснив. Призначив необхідні дослідження, та запропонував шляхи вирішення проблеми. Консультація, була дуже результативною та невимушеною. Думаю, що прийду ще! Рекомендую!

• 2001 р. — Закінчив Дніпропетровську медичну академію.

• 2011 р. — курс малоінвазивної хірургії, м. Казань.
  • 2010 р. — курс баріатричної хірургії, м. Москва.
  • 2009, 2010, 2011 рр. — міжнародні конференції «Російська школа колоректальної хірургії», м. Москва.
  • 2010 р. — спеціалізація з онкохірургії, Запорізька медична академія післядипломної освіти.

• Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів.
  • Член Асоціації хірургів Дн