Демиденко Варвара Миколаївна

Косметолог
Косметолог Демиденко Варвара Миколаївна спеціалузується на корекції шкірних недоліків. Проводить повну консультацію стосовно стану шкіри обличчя та інших частин тіла пацієнта. Спеціалізується на корекції мімічних та вікових зморшок. Надає процедури косметичного пілінгу та чистки обличчя. Практикує косметичні омолоджувальні маски. Завдяки наявності сучасного обладнання, проводить лазерну епіляцію, що є безболісною процедурою, яка має довготривалий ефект. Також лікує зморшки ін'єкційними методами. Проводить консультацію після лікування шкіри з метою закріплення отриманного ефекта та запобігання появи передчасних вікових зморшок.

Еліна
Мій косметолог ) Я без неї вже як без рук. Уперший раз прийшла ще два роки тому, і тепер - постійний відвідувач її процедур. Змінила мою зовнішність і моє життя) Я щаслива)))