Демиденко Варвара Миколаївна

Косметолог
Косметолог Демиденко Варвара Миколаївна спеціалузується на корекції шкірних недоліків. Проводить повну консультацію стосовно стану шкіри обличчя та інших частин тіла пацієнта. Спеціалізується на корекції мімічних та вікових зморшок. Надає процедури косметичного пілінгу та чистки обличчя. Практикує косметичні омолоджувальні маски. Завдяки наявності сучасного обладнання, проводить лазерну епіляцію, що є безболісною процедурою, яка має довготривалий ефект. Також лікує зморшки ін'єкційними методами. Проводить консультацію після лікування шкіри з метою закріплення отриманного ефекта та запобігання появи передчасних вікових зморшок.

Еліна
02 января '17г.
Мій косметолог ) Я без неї вже як без рук. Уперший раз прийшла ще два роки тому, і тепер - постійний відвідувач її процедур. Змінила мою зовнішність і моє життя) Я щаслива)))

• Закінчила Вінницький медичний коледж ім. Д.К. Заболотного за спеціалізацією «Лікувальна справа»
  • У 2013 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова за фахом «Загальна фармація» та здобула кваліфікацію провізора
  • Пройшла навчання методу плазмоліфтинг на спеціалізованому семінарі і є сертифікованим лікарем методу Plasmolifting

Курси

• Теоретичний та практичний курс  "Застосування екстракту людської плаценти в практиці лікаря-косметолога", м. Житомир, 2015 р.
  • Теоретичний та практичний курс "Контурна пластика та біореволюметрія дермальними філлерами Plurya", м. Житомир, 2015 р.
  • Науково-практичне навчання "Гіперпігментація в практиці лікаря-косметолога. Основні шляхи вирішення проблем", м. Житомир, 2015 р.
  • Науково-практичне навчання "Вугрова хвороба: інноваційний підхід до вирішення проблем акне та постакне", м. Житомир, 2015 р.
  • ауково-практичне навчання "Комплексне вирішення дермато-косметологічних проблем і глобальна ревіталізація препаратами ТМ Mesoline", м. Житомир, 2015 р.
  • Практичне навчання "Проколювання мочки та хряща вуха та хряща носа", м. Житомир, 2015 р.
  • Спеціальний курс по програмі "Класична та апаратна косметологія", м. Київ, 2014р.
  • Теоретичний та практичний курс по застосуванню ін'єкцій філлерів "Контурна пластика препаратами Amalian", м. Київ, 2014 р.
  • Практичний курс «Біоревіталізація препаратами Хіакорп Файн в практиці косметолога», м. Житомир, 2014 р.
  • Тренінг "Нова лінія інтенсивних пілінг-препаратів для вирішення особливо складних проблем шкіри — Peelosophy", м. Житомир, 2014 р.
  • Теоретичний та практичний курс по застосуванню препарату Діспорт (ботулінічний токсин типу А) в естетичній медицині, м. Вінниця, 2014 р.
  • Курси за програмою «Класичний лікувальний масаж», м. Вінниця, 2007 р.